Cena
1,890.00

Lektoři

Od

30. 11. 2020 - 9:00

Do

30. 11. 2020 - 15:00

Adresa

Jankovcova 1037/49 Classic 7, BUDOVA C. 170 00 Praha 7   Ukázat mapu

V běžném systému vzdělávání působí nejčastěji vedle školních psychologů také speciální pedagogové. Výkon etopedické profese (jakožto subdisciplíny speciální pedagogiky) je v převážné míře spojen s odbornou činností v zařízeních pro výkon ústavní a ochranné výchovy. Problémové chování žáků ve školách je pak v návaznosti na práci výchovného poradce a metodika prevence předmětem zájmu speciálního pedagoga etopeda.

Vzdělávací akce je určena pedagogickým i nepedagogickým pracovníkům škol a školských zařízení, kteří vykonávají funkce speciálního pedagoga, školního psychologa, asistenta pedagoga,  výchovného poradce či metodika prevence (např. v rámci činnosti školského poradenského pracoviště) a podílejí se na péči o žáky skrze poskytování podpůrných, poradenských a preventivních služeb žákům a studentům, jejich zákonným zástupcům a pedagogům.

Účastníci kurzu se seznámí s různými koncepty porozumění výchovným problémům žáků. Jednotlivé projevy problémového chování jsou kontextualizovány skrze fokus individuální vývojové linie, sociálních a situačních faktorů. Obsah sdělení je zaměřen na možnosti vhodného posouzení problémového chování a efektivní intervenci pedagogických pracovníků.


SLEVA PRO STUDENTY! Pokud studujete v jakémkoliv denním programu, můžete uplatnit slevu 200 Kč. Při platbě v košíku stačí zadat kód “STUDENT” a prokázat se potvrzením formy studia.

SLEVA PRO ORGANIZACE! Při přihlášení více než 3 osob z jedné organizace, nabízíme 10% slevu z celkové částky kurzovného. V případě zájmu nás prosím kontaktujte na ibsaro@ibsaro.cz.

DŮLEŽITÉ informace ke konání kurzu:

  • Kurz bude realizován při min. počtu 15 účastníků.
  • Odesláním přihlášky účastník souhlasí s obchodními podmínkami viz. ZDE
  • Místo konání kurzu je Praha, přesné místo bude upřesněno.
  • Po absolvování kurzu obdrží účastník certifikát o účasti. Podmínkou získání certifikátu je min. 80% účast na semináři.

Pro více informací

Email

info@ibsaro.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *