online přednáška "Psychologie sériových vrahů"

19. - 22.3.2021

Přednášková tour Dr. Andreje Drbohlava – autora knižních bestsellerů o temnotě lidské duše.

Kdo je sériový vrah? Jak myslí? Jak žije? Jaká je jeho životní cesta? Proč v některých lidech zvítězí zlo?

Lidská duše je rozlehlá, rozmanitá a pestrobarevná krajina, která vytváří jemné, ale i velmi hrubé rozdíly mezi všemi lidmi a činí každého člověka zcela jedinečným. Je to fascinující a stále jen málo probádaný svět. Přijďte na malou chvíli nahlédnout do temných zákoutí zla a klikaté životní cesty vzdorovitých, pokřivených a rozmanitě zneužívaných dětí, které vyrostly ve skutečná monstra.

Andrej Drbohlav se dlouhodobě věnuje analýze profilu mnohonásobných vrahů a dalším extrémním formám behaviorální patologie a psychopatologie. Jeho přednášky jsou velmi oblíbené díky srozumitelnosti se kterou představuje příčiny vzniku, životní cesty a temné duše psychopatů, násilníků a vrahů na reálných příkladech tuzemské i světové kriminalistiky či z praxe. Přednáška je určena pro studenty i odborníky z oblasti psychologie, etopedie, sociologie, behaviorální či sociální patologie, psychiatrie či kriminalistiky, ale i pro širší veřejnost se zájmem o stinné stránky lidské psychiky, obtížného dětství, dozrávání a patologie lidské duše.

DŮLEŽITÉ INFORMACE:

  • Jedná se o vždy o jednu přednáška “Psychologie sériových vrahů” / “Psychologie masových vrahů”, která je dostupná v daném rozmezí.
  • Přednáška je dlouhá přibližně 2 – 2.5 hodiny
  • Přednáška bude dostupní vždy od prvního udaného dne od 17.00, a to po dobu 72 hodin
PSV_web2

online přednáška "Psychologie masových vrahů"

19. - 22.3.2021

Pokračování úspěšné přednáškové tour Andreje Drbohlava – autora knižních bestsellerů o temnotě lidské duše, tentokrát se zaměřením na psychologii masových vrahů.

Kdo je masový vrah? Jak myslí? Jak žije? Jaká je jeho životní cesta? Jaké jsou jeho motivy? Je masový vrah produktem nemocné společnosti?

V návaznosti na úspěšnou přednášku Psychologie sériových vrahů se Andrej Drbohlav tentokrát zaměří na příběhy temnoty duše masových vrahů, kteří jsou často produktem nemocné společnosti. Masový vrah jinak myslí, jinak žije, jinak páchá zlo, má dokonce i jiné motivy, ale zejména se zcela jinak vyvíjí již od dětského věku.

Andrej Drbohlav se dlouhodobě věnuje analýze profilu mnohonásobných vrahů a dalším extrémním formám behaviorální patologie a psychopatologie. Jeho přednášky jsou velmi oblíbené díky srozumitelnosti, se kterou představuje příčiny vzniku, životní cesty a temné duše psychopatů, násilníků a vrahů na reálných příkladech tuzemské i světové kriminalistiky či z praxe. Populárně naučná přednáška je určena pro studenty, odborníky a širší veřejnost se zájmem o stinné stránky lidské psychiky, obtížného dětství, dozrávání a patologie lidské duše.

DŮLEŽITÉ INFORMACE:

  • Jedná se o vždy o jednu přednáška “Psychologie sériových vrahů” / “Psychologie masových vrahů”, která je dostupná v daném rozmezí.
  • Přednáška je dlouhá přibližně 2 – 2.5 hodiny
  • Přednáška bude dostupní vždy od prvního udaného dne od 17.00, a to po dobu 72 hodin
PMV_web

Pozor! Pro ty z vás, kteří by si rádi poslechli obě přednášky máme připravenou speciální akci. Balíček vstupenek na online přednášku “Psychologie masových vrahů” a “Psychologie sériových vrahů” za 550 Kč.