Cena
350.00
Vyprodáno

Od

26. 4. 2023 - 18:00

Do

26. 4. 2023 - 19:30

Adresa

Kino Scala, Moravské nám. 127, 602 00 Brno-střed   Ukázat mapu

DRBOHLAV vs. MAREŠ vs. VALERIÁN. V diskuzním cyklu “o dobru a zlu v nás ve světle 21. století” si tentokrát pozval Andrej Drbohlav dva elitní tuzemské kriminalisty. Josef Mareš a Luboš Valerián vzdorovali zločinu a násilné činnosti coby “šéfové mordpart” v Praze a Ostravě již od 90. let a mají tak mnohé co říci k proměnám zla v moderních dějinách naší země. Dne 26. dubna můžete společně s nimi přemýšlet o prožívání a chování zločinců v brněnském kině Scala. Diskuze odhalí vzájemné pohledy na lež, strach, manipulaci, dobro a zlo nebo násilí.

PhDr. Andrej Drbohlav, DBA je behaviorální patolog, analytik a psychoterapeut, který napsal knižní bestsellery “Psychologie sériových vrahů” a “Psychologie masových vrahů”. V současnosti působí v IBSARO – Institutu behaviorálních studií, kde se věnuje výzkumu behaviorálně patologických jevů. V terapeutické praxi pracuje zejména s dětmi a mladistvými s vážnými poruchami chování a disharmonickým vývojem. Na Filozofické fakultě OSU přednáší Psychologii agrese a násilí.

Plk. JUDr. Luboš Valerián, Ph.D. je bývalý vedoucí odboru obecné kriminality Krajského ředitelství policie Moravskoslezského kraje, autor knihy “Bratrstvo tajných hrobů” a univerzitní učitel, který se spolupodílel na vyšetřování desítek vrahů, včetně těch masových a sériových. Mezi známé kauzy patří například Oto Biederman a Kolínský gang, masový útok v nemocnici v Ostravě nebo případ “Petr Kramný”.

Plk. Ing. Josef Mareš je bývalý vedoucí I. oddělení pražské mordparty, spoluautor scénářů televizních seriálů Případy 1. oddělení, Devadesátky a Docent. Spolupodílel se na vyšetřování organizovaného zločinu a desítek vražd, přičemž mezi jeho známé kauzy patří zejména případ orlických vražd, násilí v kauzách obchodů s lehkými topnými oleji, Ivan Jonák a mnoho dalších.

DŮLEŽITÉ: Po zakoupení přednášky nedorazí elektronická vstupenka, v kině Scala bude seznam posluchačů, vstupenka je tedy vázaná na jméno kupujícího.

 

Pro více informací

Telefon

+420731579338

Email

info@ibsaro.cz

Vyprodano

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *