Akreditace MPSV (A2019/1213-SP/PC/PP/VP)
Cena
2,090.00
Vyprodáno

Lektoři

Od

6. 12. 2021 - 9:00

Do

6. 12. 2021 - 15:00

Adresa

Praha   Ukázat mapu

Sociální pracovníci a pracovníci v sociálních službách se setkávají s lidmi v nelehkých životních situacích. Často se stává, že jsou svědky toho, když se někdo dozví velmi závažnou negativní zprávu nebo se sekají s člověk v akutní krizi, který je pod silným vlivem emocí. V takové chvíli mnoho lidí přemýšlí, jak dotyčnému pomoci, zda je lepší na klienta mluvit nebo ho raději nechat o samotě, co může situaci ještě zhoršit a co naopak může pomoci. Kurz komunikace v psychicky náročných situacích je zaměřen na uvedení sociálních pracovníků a pracovníků v sociálních službách do problematiky krizové intervence a poskytnutí vhodných komunikačních prostředků v krizové situaci s cílem pomoci klientovi v akutní psychické krizi. Část kurzu je věnována nácviku modelových situací, které jsou podstatné pro osvojení a zautomatizování základů krizové intervence.

SLEVA PRO STUDENTY! Pokud studujete v jakémkoliv denním programu, můžete uplatnit slevu 200 Kč. Při platbě v košíku stačí zadat kód “STUDENT” a prokázat se potvrzením formy studia.

SLEVA PRO ORGANIZACE! Při přihlášení více než 3 osob z jedné organizace, nabízíme 10% slevu z celkové částky kurzovného. V případě zájmu nás prosím kontaktujte na ibsaro@ibsaro.cz.

DŮLEŽITÉ informace ke konání kurzu:

  • Seminář se bude konat prezenčně pouze v případě, že bude možné pořádat akce do 50 osob (nařízení vlády). V opačném případě proběhne seminář online, skrz Zoom
  • Seminář bude uskutečněn při min. počtu 15 osob
  • Odesláním přihlášky účastník souhlasí s obchodními podmínkami viz. ZDE
  • Po absolvování kurzu obdrží účastník certifikát o účasti. Podmínkou získání certifikátu je min. 80% účast na semináři.
  • Místo konání bude upřesněno

Pro více informací

Telefon

+420731579338

Email

ibsaro@ibsaro.cz

Vyprodano

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *