Cena
Sold Out

Od

21. 6. 2021 - 17:00

Do

22. 6. 2021 - 20:00

Délka přednášky: 3 HODINY

DORUČENÍ INFORMACÍ K PŘEDNÁŠCE DO 3 HODIN (v době mezi 9:00 – 22:00)

Volné pokračování úspěšné populárně naučné přednášky na motivy knižního bestselleru Psychologie sériových vrahů. Tentokrát se populárně naučné vyprávění zaměří na forenzní typologie pachatele, které využívají pro vyšetřování kriminalisté a specialisté na profiling.

Jaký je rozdíl v osobnosti a chování různých pachatelů? Jak se dá ze stop na místě činu vytvářet základní profil pachatele? Jak sérioví vrazi myslí, co si představují, jak žijí a jak lžou? Na tyto a další otázky bude hledat odpovědi etoped a terapeut Andrej Drbohlav společně s dalšími odborníky z různých oborů. Nenechte si ujít tuto výpravu po temnotě lidské duše nejhorších tuzemských a zahraničních kriminálníků.

O přednášejících

Andrej Drbohlav se dlouhodobě věnuje analýze profilu mnohonásobných vrahů a dalším extrémním formám behaviorální patologie a psychopatologie. Jeho přednášky jsou velmi oblíbené díky srozumitelnosti se kterou představuje příčiny vzniku, životní cesty a temné duše psychopatů, násilníků a vrahů na reálných příkladech tuzemské i světové kriminalistiky či z praxe.

Luboš Valerián působí 45 let jako kriminalista a vedl nebo se spolupodílel na vyšetřování stovek případů vražd včetně těch sériových a masových od kolínského gangu přes kauzu “Kramný”, žhářský útok v Bohumíně až po útok v ostravské nemocnici. Vedoucí “kriminalistické mordparty” v Ostravě.

Petra Sejbalová působí jako primářka sexuologie FN Brno a soudní znalkyně v oboru psychiatrie a sexuologie. Soudně znalecky posuzuje agresory a vrahy včetně mnoha sériových pachatelů a dříve působila jako konzilární lékařka Detenčního ústavu.

Josef Mareš byl 29 let kriminalistou a vedoucím “kriminalistické mordparty” v Praze. Vyšetřoval řadu vražd včetně sériových od orlických vrahů, přes kauzu “Sláma” až k “Taxi vraždám”.

DŮLEŽITÉ! Snížené vstupné – po zakoupení vstupenky pro studenty (do 26 let) a ZTP je nutné zaslat potvrzení o studiu/potvrzení ZTP na email ibsaro.cz@gmail.com! 

Pro zákazníky ze Slovenska: prosíme ideálně o platbu kartou, pokud nelze, tak nezapomeňte při platbě převodem uvádět platba v CZK, aby došla celá správná částky. Poplatky hradí odesílatel.

 

Pro více informací

Telefon

731579338

Email

ibsaro@ibsaro.cz

Vyprodano

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *