Cena
2,290.00

Od

6. 12. 2022 - 9:00

Do

6. 12. 2022 - 15:00

akreditovaný vzdělávací seminář online

Poruchy chování II.

POZOR! Podmínkou účasti na semináři “Poruchy chování II.” je  absolvovaný seminář “Poruchy chování I.”.

Představení vybraných příkladů vývojové trajektorie rozvinutých poruch chování, ale také forem náhlé patologie chování impulzivního, úzkostného, reaktivního a agresivního původu u jedinců od 10 do 18 let. Seminář navazuje na první část (Poruchy chování I.), která je podmínkou pro absolvování tohoto semináře a dále rozvíjí vývojovou trajektorii poruch chování v dětském věku a u mladistvých s propagací a přesahem v oblasti delikvence. Představuje institucionální řešení resocializační péče, základní terapeutické možnosti a možnou progresi patologie. Mezi klíčová témata patří široká skupina poruch chování, Intermitentní explozivní porucha a symptomy poruch osobnosti a charakteru.

 Cílem vzdělávacího programu je seznámit účastníky s popisem vývojové trajektorie rozvinutých poruch chování, ale také formami náhlé patologie chování impulzivního, úzkostného, reaktivního a agresivního původu u jedinců od 10 do 18 let. Seznámení s institucionálním řešením resocializační péče, základními terapeutickými možnostmi a možnou progresi patologie.


SLEVA PRO STUDENTY! Pokud studujete v jakémkoliv denním programu, můžete uplatnit slevu 200 Kč. Při platbě v košíku stačí zadat kód “STUDENT” a prokázat se potvrzením formy studia.

SLEVA PRO ORGANIZACE! Při přihlášení více než 3 osob z jedné organizace, nabízíme 10% slevu z celkové částky kurzovného. V případě zájmu nás prosím kontaktujte na ibsaro@ibsaro.cz.

DŮLEŽITÉ informace ke konání kurzu:

  • Odesláním přihlášky účastník souhlasí s obchodními podmínkami viz. ZDE
  • Po absolvování kurzu obdrží účastník certifikát o účasti. Podmínkou získání certifikátu je min. 80% účast na semináři.
  • Podmínkou účasti na semináři je absolvování semináře “Poruchy chování I.”

Pro více informací

Telefon

+420 731 579 338

Email

ibsaro@ibsaro.cz