Seminář s akreditací MŠMT
Cena
2,090.00

Od

8. 4. 2022 - 9:00

Do

8. 4. 2022 - 15:00

Adresa

Hradec Králové   Ukázat mapu

vzdělávací seminář v Hradci Králové

s akreditací MŠMT

Vedení rozhovoru s dětmi pro pedagogické pracovníky

Kurz je určen pedagogickým pracovníkům ve školách a školských zařízeních, kteří v rámci výkonu svého povolání vedou profesionální „pomáhající“ rozhovory s dětmi. Účastníci se na kurzu seznámí se specifiky (jazyk, struktura, intence, apod.) vedení rozhovoru s dítětem s ohledem na věkově vývojové souvislosti.  Pozornost bude věnována především otázce podmínek komunikace s dětmi a (nejen) jejich emočnímu prožívání. V praktické části půjde o osvojení si dovedností pro vedení takového rozhovoru na příkladech uplatnění konkrétních technik.

 

Přehled témat výuky:

  • Komunikační axiomy a kritéria profesionálního rozhovoru
  • Vývojové aspekty a specifika rozhovoru s dětmi
  • Nácvik technik a dovedností (otevírání rozhovoru, tvorba otázek, práce s emocemi, ukončování rozhovoru)

Účastník se naučí rozlišovat jednotlivé způsoby vedení rozhovoru v závislosti na klíčových proměnných, jako jsou interakční podmínky, záměr rozhovoru a jeho forma u cílové skupiny dětí, resp. žáků škol. Osvojí si dovednosti potřebné k vytvoření bezpečného rozhovorového rámce (jednotlivé složky komunikace, otevření rozhovoru, vymezení cíle, apod.), základní principy vytváření otázek, práci s emocemi a způsoby zakončování rozhovoru.

 

SLEVA PRO STUDENTY! Pokud studujete v jakémkoliv denním programu, můžete uplatnit slevu 200 Kč. Při platbě v košíku stačí zadat kód “STUDENT” a prokázat se potvrzením formy studia.

SLEVA PRO ORGANIZACE! Při přihlášení více než 3 osob z jedné organizace, nabízíme 10% slevu z celkové částky kurzovného. V případě zájmu nás prosím kontaktujte na ibsaro@ibsaro.cz.

DŮLEŽITÉ informace ke konání kurzu:

  • Seminář se bude konat prezenčně pouze v případě, že bude možné pořádat akce do 50 osob (nařízení vlády). V opačném případě proběhne seminář online, skrz Zoom
  • Seminář bude uskutečněn při min. počtu 15 osob
  • Odesláním přihlášky účastník souhlasí s obchodními podmínkami viz. ZDE
  • Po absolvování kurzu obdrží účastník certifikát o účasti. Podmínkou získání certifikátu je min. 80% účast na semináři.
  • Místo konání bude upřesněno

Pro více informací

Telefon

+420 731 579 338

Email

ibsaro@ibsaro.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *