Cena
2,290.00
Vyprodáno

Od

23. 3. 2023 - 9:00

Do

23. 3. 2023 - 15:00

Adresa

Brno   Ukázat mapu

V rámci semináře budou představeny vybrané příklady bio-psycho-sociální etiologie agrese, s profilem aktivního a reaktivního agresora, s explozivní vs. implozivní dynamikou zvládání vzteku, s kauzalitou a komorbiditou Intermitentní explozivní poruchy a s amokovým syndromem. Zaměříme se na analýzu rizik, slabých a silných stránek agresora, skupinovou dynamiku vs. individuální přístup zejména ve vztahu k školnímu prostředí. Podstatou predikčních mechanismů je porozumění nejen individuální behaviorální patologii, ale také postavení, funkce a role jednotlivce v dynamice kolektivu za účelem předcházení solitérních i dlouhodobých konfliktů, tvorby frakcí agresorů a opakované viktimizace slabých článků komunity.

Cílem vzdělávacího programu je představení základních metod depistáže, analýzy rizik a obecné predikce dalšího vývoje subtypů agresivních jedinců. Porozumění obecným mechanismům sociální dynamiky, rozdělení rolí a tvorby valenčního diagramu komunity s ohledem na individuální patologii a prognózu behaviorální strategie a vzniku konfliktů. Seznámení s běžnou vztahovou konstelací rodin, které utváří osobnost agresora a ovlivňují individuální behaviorální strategii.

_________________________________________________________________________________________

Informace k semináři

SLEVA PRO STUDENTY! Pokud studujete v jakémkoliv denním programu, můžete uplatnit slevu 200 Kč. Při platbě v košíku stačí zadat kód “STUDENT” a prokázat se potvrzením formy studia.

SLEVA PRO ORGANIZACE! Při přihlášení více než 3 osob z jedné organizace, nabízíme 10% slevu z celkové částky kurzovného. V případě zájmu nás prosím kontaktujte na ibsaro@ibsaro.cz.DŮLEŽITÉ informace ke konání kurzu:

  • Seminář bude uskutečněn při min. počtu 15 osob
  • Odesláním přihlášky účastník souhlasí s obchodními podmínkami viz. ZDE
  • Po absolvování kurzu obdrží účastník certifikát o účasti. Podmínkou získání certifikátu je min. 80% účast na semináři.
  • Místo konání bude upřesněno
  • Seminář se bude konat prezenčně pouze v případě, že bude možné pořádat akce do 50 osob (nařízení vlády). V opačném případě proběhne seminář online, skrz Zoom
Vyprodano

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *