Cena
350.00

Od

25. 5. 2023 - 18:00

Do

25. 5. 2023 - 20:00

Adresa

ONLINE   Ukázat mapu

Přinášíme jedinečnou možnost pro absolvování přednášky “Moc a bezmoc výchovy ONLINE”. Čas přednášky bude upřesněn!

Proč je důležité, aby se dítě naučilo bát? Zvládat vítězství i prohru? Jak důležitý je vzdor, stres, vztek, a negativní zkušenosti celkově, pro zdravý vývoj dítěte?

Přednáška nejen pro rodiče a učitele o vybraných problémech a moci či bezmoci současné výchovy. O tom, jak tenká je hranice mezi harmonickým vývojem dítěte a prostředím, které dává vyniknout obtížnému přizpůsobení, úzkostnému nastavení nebo dokonce poruchám chování a emocí v dětském věku. Jak rozvíjet komunikaci, všímavost, citlivost a vědomí hranic.

Andrej Drbohlav je nejen autorem knižních bestsellerů o temnotě lidské duše, ale zejména etoped a terapeut, který se dlouhodobě zaměřuje na poruchy chování a disharmonický vývoj u dětí. Již několik let působí v Institutu neuropsychiatrické péče (INEP) a Institutu behaviorálních studií (IBSARO), kde se specializuje se na behaviorální a etopedické výchovné poradenství rodičům dětí s ADHD, problémovým vývojem chování a osobnosti a v oblasti poruch chování, syndromu opozičního vzdoru a intermitentní explozivní poruchy.

Organizační poznámky:

  • přednáška bude probíhat v reálném čase
  • nebude možné později zhlédnout záznam (přednáška nebude nahrávána)
  • po zakoupení lístku kupující obdrží potvrzení o objednávce
  • odkaz na přednášku dorazí v den jejího konání

Pro více informací

Telefon

+420731579338

Email

info@ibsaro.cz

Koupit vstupenky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *