akreditace MŠMT - MSMT- 8015/2019-3-291
Cena
2,090.00

Od

29. 4. 2022 - 9:00

Do

29. 4. 2022 - 15:00

Adresa

Praha   Ukázat mapu

vzdělávací seminář v Praze

s akreditací MŠMT

Žák s problémovým chováním z pohledu speciálního pedagoga

V běžném systému vzdělávání působí nejčastěji vedle školních psychologů také speciální pedagogové. Výkon etopedické profese (jakožto subdisciplíny speciální pedagogiky) je v převážné míře spojen s odbornou činností v zařízeních pro výkon ústavní a ochranné výchovy. Problémové chování žáků ve školách je pak v návaznosti na práci výchovného poradce a metodika prevence předmětem zájmu speciálního pedagoga etopeda.

Vzdělávací akce je určena pedagogickým i nepedagogickým pracovníkům škol a školských zařízení, kteří vykonávají funkce speciálního pedagoga, školního psychologa, asistenta pedagoga,  výchovného poradce či metodika prevence (např. v rámci činnosti školského poradenského pracoviště) a podílejí se na péči o žáky skrze poskytování podpůrných, poradenských a preventivních služeb žákům a studentům, jejich zákonným zástupcům a pedagogům.

Účastníci kurzu se seznámí s různými koncepty porozumění výchovným problémům žáků. Jednotlivé projevy problémového chování jsou kontextualizovány skrze fokus individuální vývojové linie, sociálních a situačních faktorů. Obsah sdělení je zaměřen na možnosti vhodného posouzení problémového chování a efektivní intervenci pedagogických pracovníků.

SLEVA PRO STUDENTY! Pokud studujete v jakémkoliv denním programu, můžete uplatnit slevu 200 Kč. Při platbě v košíku stačí zadat kód “STUDENT” a prokázat se potvrzením formy studia.

SLEVA PRO ORGANIZACE! Při přihlášení více než 3 osob z jedné organizace, nabízíme 10% slevu z celkové částky kurzovného. V případě zájmu nás prosím kontaktujte na ibsaro@ibsaro.cz.

DŮLEŽITÉ informace ke konání kurzu:

  • Seminář se bude konat prezenčně pouze v případě, že bude možné pořádat akce do 50 osob (nařízení vlády). V opačném případě proběhne seminář online, skrz Zoom
  • Seminář bude uskutečněn při min. počtu 15 osob
  • Odesláním přihlášky účastník souhlasí s obchodními podmínkami viz. ZDE
  • Po absolvování kurzu obdrží účastník certifikát o účasti. Podmínkou získání certifikátu je min. 80% účast na semináři.
  • Podmínkou účasti na semináři je absolvování semináře “Poruchy chování I.”
  • Místo konání bude upřesněno

Pro více informací

Telefon

+420731579338

Email

ibsaro@ibsaro.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *